خانه / بافتنی / آموزش بافتنی / مطالب آموزشی بافتنی / آموزش بافت کش باف توری مورب
آموزش بافت کش باف توری مورب
آموزش بافت کش باف توری مورب

آموزش بافت کش باف توری مورب

“هنرهای خانگی و صنایع دستی بانوان – اشتغال بانوان || Hiwoman.ir ”
به تعداد ( مضرب ۸ + ۱) دانه سر میگیریم

رج ۱ : یک دونه از رو ( یک دونه از رو ، یک ژته ، ۲دو نه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید ، یک دونه از زیر ، یک ژته ، ۲دونه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید ، ۲ دونه از رو ببافید ) داخل پرانتز را تکرار کنید .

رج ۲ و۴ و ۶ : ( ۲ دونه از زیر ، ۵ دونه از رو ، ۱ دونه از زیر ) داخل پرانتز را تکرار کنید ، در آخر۱دونه نبافته به میل بگیرید و یک دونه از زیر ببافید .

رج ۳ : یک دونه از رو ببافید ( یک دونه از رو یک دونه از زیر ، یک ژته ، ۲دو نه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید ، دو دونه از زیر ، دو دونه از رو ) داخل پرانتز را تکرار کنید .

رج ۵ : یک دونه از رو ببافید ( یک دونه از رو دو دونه از زیر ، یک ژته ، ۲دو نه نبافته به میل راست بگیرین، بعد میل سمت چپ رو از جلو داخل دونه های نبافته میل راست کرده و دوتارو به هم از زیر یکی کنید ، یک دونه از زیر ، دو دونه از رو ) داخل پرانتز را تکرار کنید

۶ ردیف را تکرار کنید

همچنین ببینید

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی در بخش آموزش چرم دوزی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.