خانه / بافتنی / آموزش بافتنی / آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال
كرم موبر دائمي veet - کرم موبر Veet محصول کشور فرانسه به سفارش شرکت رکبت بنکیزر عربیا اف. زد. ای است. در فرمول ساخت این محصول رایحه گل و عصاره نرم کننده ابریشم به کار رفته است.
آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال
آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال

آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال

آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال

با نخ متوسط و میل شماره 3.5, چهل دانه سر میندازیم. ده رج بافت رکن انجام میدهیم (در بافت رکن در کلیه ی رجها تمامی دانه ها به زیر و یا تمامی دانه ها به رو بافته میشوند)

در این ده رج، ابتدای هر رج یک دانه اضافه میکنیم تا تعداد دانه ها از چهل به پنجاه دانه برسد.

بعد چهار رج ساده بافی میکنیم. بعد از چهار رج دانه ها را تقسیم میکنیم به این صورت که 12 دانه وسط نگه میداریم. 38 دانه را تقسیم بر 2 میکنیم به دو تا 19 تا.

19 دانه اول را میبافیم از 12 دانه وسط 11 دانه میبافیم و دانه دوازدهم و سیزدهم را با هم کور میکنیم.

روی دوازده عدد دانه برمیگردیم (تا انتهای رج نمیبافیم). مجدد یازده دانه را میبافیم و دانه دوازدهم و سیزدهم را با هم کور میکنیم.

به همین ترتیب تا شش رج فقط دوازده دانه وسط بافته میشود که در انتها اخرین دانه ی باقیمانده با یک دانه از دانه های کناری کور میکنیم.

بعد کار را در این مرحله نگه میداریم.

جدا گانه یک کشبافت سرمیندازیم.

18 داته سرمیندازیم کشبافت یکی زیر یکی رو میبافیم بعد از شش رج سه تا جادکمه بین کشبافت ایجاد میکنیم.

که برای جادکمه سه تا دونه میبافیم دانه چهارم و پنجم را کور میکنیم به فاصله ی هر سه تا چهارتا دانه دو بار دیگر جادکمه را تکرار میکنیم.

در رج بعد در قسمتهایی که دانه برای جادکمه کور شده ژته میندازیم (برای ژته نخ را یکبار دور میل میپیچونیم و در رج بعد نخ دور میل را به عنوان یک دانه میبافیم به صورتی که سوراخ بیفتد).

روی جادکمه ها را دو رج بافت کشبافت را ادامه میدهیم. بعد از آن 17 دانه از کشبافت را میبافیم دانه 18 را با اولین دانه از دانه های اصلی پاپوش دوتا یکی میکنیم.

بدین ترتیب در انتهای هر رج یک دانه از کشبافت را با یک دانه از پاپوش دو تا یکی میکنیم تا این دو قسمت به یکدیگر وصل شوند.

در انتهای کار 18 دانه اخر را یکدفعه کور میکنیم و با دوختن سه دکمه به کار پاپوش را تمام میکنیم.

شما می توانید برترین و جدیدترین فیلم های آموزشی را در این وب سایت مشاهده کنید و در صورت تمایل به آموزش هر موضوعی نظر خود را از طریق بخش نظرات با ما درمیان بگذارید و مطمئن باشید در اسرع وقت نیاز شما برطرف خواهد شد.

در این پست گروه وب سایت Hiwoman.ir “هنرهای خانگی و صنایع دستی بانوان – اشتغال بانوان || Hiwoman.ir ” تلاش کرده آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال را برای شما علاقمندان به هنر نمد دوزی قرار بده.

گروه وب سایت Hiwoman “هنرهای خانگی و صنایع دستی بانوان – اشتغال بانوان || Hiwoman.ir ” با هدف شناسایی برترین مجلات و نشریات بین المللی و ارائه برترین مدل ها به شما علاقمندان به هنرهای بافتنی و قلاب بافی اقدام به اشتراک گذاری آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال می نماید. در این مطالب سعی شده تا مدل های ارائه شده در آنها کاملا منطبق با بروشور های ارائه شده توسط نشریات بین المللی.

دانلود نشریات بین المللی بافتنی

آموزش ها و مدل های زیبای پاپوش

برترین مدل های نشریات بافتنی

آموزش بافتنی و قلاب بافی

مدل های بافتنی و قلاب بافی

آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال
آموزش گام‌به‌گام بافت پاپوش کودک یک یا دو سال

همچنین ببینید

آموزش گام به گام بافت ست دخترانه

آموزش گام به گام بافت ست دخترانه

آموزش گام به گام بافت ست دخترانه   شلوار پیش بندی اندازه دور مچ پا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.