خانه / بافتنی / بخش پایانی برترین های شماره 56 نشریه Rowan
كرم موبر دائمي veet - کرم موبر Veet محصول کشور فرانسه به سفارش شرکت رکبت بنکیزر عربیا اف. زد. ای است. در فرمول ساخت این محصول رایحه گل و عصاره نرم کننده ابریشم به کار رفته است.
بخش پایانی برترین های شماره 56 نشریه Rowan
بخش پایانی برترین های شماره 56 نشریه Rowan

بخش پایانی برترین های شماره 56 نشریه Rowan

بخش پایانی برترین های شماره 56 نشریه Rowan

سلام

روز بر شما و خانواده گرامی شاد و پیروز

امروز بعد از گذشت یک بازه زمانی نسبتا طولانی مجددا به سراغ ارائه برترین مدل های پوشاک زنانه و مردانه ارائه شده در شماره 56 نشریه بین المللی Rowan میریم. همونجور که می دونید نشریه Rowan به عنوان یکی از برترین نشریات بافتنی در دنیا شناخته میشه و بیشتر محبوبیت اون هم بخاطر اینه که تونسته مدل های بافتنی مختلف رو از نقاط مختلف رو جمع آوری و در اختیار عموم مردم قرار میده که همین امر باعث محبوبیت بیش از حد این نشریه در اروپا و کشورهای آمریکایی میشه.

امروز ما بر حسب توافق قدیمی که باهم داشتیم به سراغ برترین های شماره 56 این نشریه میریم تا بتونیم مجموعه این نشریه رو کامل کنیم و امیدواریم که نظر شما علاقمندان به این مدل ها جلب بشه.

گروه وب سایت Hiwoman “هنرهای خانگی و صنایع دستی بانوان – اشتغال بانوان || Hiwoman.ir ” با هدف شناسایی برترین مجلات و نشریات بین المللی و ارائه برترین مدل ها به شما علاقمندان به هنرهای بافتنی اقدام به اشتراک گذاری بخش پایانی برترین های شماره 56 نشریه Rowan می نماید. در این مطالب سعی شده تا مدل های ارائه شده در آنها کاملا منطبق با بروشور های ارائه شده توسط نشریات بین المللی.

برترین های نشریه Rowan

[teleShare]

همچنین ببینید

مدل های برتر پاییز 2013 نشریه Knitting

مدل های برتر پاییز 2013 نشریه Knitting

مدل های برتر پاییز 2013 نشریه Knitting سلام با توجه به استقبال چشمگیری که شما …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.