خانه / بافتنی / بخش سوم از برترین های شماره 56 نشریه Rowan
كرم موبر دائمي veet - کرم موبر Veet محصول کشور فرانسه به سفارش شرکت رکبت بنکیزر عربیا اف. زد. ای است. در فرمول ساخت این محصول رایحه گل و عصاره نرم کننده ابریشم به کار رفته است.
بخش سوم از برترین های شماره 56 نشریه Rowan
بخش سوم از برترین های شماره 56 نشریه Rowan

بخش سوم از برترین های شماره 56 نشریه Rowan

بخش سوم از برترین های شماره 56 نشریه Rowan

[teleShare]

سلام

امیدوارم در روزهای ماه مبارک رمضان شما علاقمندان به هنر بافتنی سر زنده تر از همیشه به فعالیت خودتون ادامه بدید.

مجموعه وب سایت Hiwoman فرارسیدن ایام لیالی قدر،ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) را خدمت شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض نموده و از همه شما علاقمندان به هنرهای خانگی التماس دعا مخصوص دارد.

طی روزهای گذشته ما با استقبال زیادی در حوزه نشریات بافتنی روبرو بودیم و علاقمندان به این سبک از نشریات برای بازدید از برترین مدل های این نشریات چندین بار به وب سایت مراجعه می کردند. به همین دلیل گروه وب سایت Hiwoman سومین بخش از برترین مدل های شماره 56 نشریه بین المللی Rowan رو برای علاقمندان به هنر زیبای بافتنی و دوستداران پیگیری برترین مدل های نشریات از طریق این وب سایت رو منتشر کرده و انشالله طی روزهای آتی آخرین بخش از این شماره نشریه رو هم در اختیار علاقمندان به هنر بافتنی منتشر خواهیم کرد.

گروه وب سایت Hiwoman “هنرهای خانگی و صنایع دستی بانوان – اشتغال بانوان || Hiwoman.ir ” با هدف شناسایی برترین مجلات و نشریات بین المللی و ارائه برترین مدل ها به شما علاقمندان به هنرهای بافتنی اقدام به اشتراک گذاری بخش سوم از برترین های شماره 56 نشریه Rowan می نماید. در این مطالب سعی شده تا مدل های ارائه شده در آنها کاملا منطبق با بروشور های ارائه شده توسط نشریات بین المللی.

همچنین ببینید

برترین مدل های بهار 2014 نشریه Knitting

برترین مدل های بهار 2014 نشریه Knitting

برترین مدل های بهار 2014 نشریه Knitting سلام امروز در بخش ارائه مدل بافتنی و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.