خانه / بافتنی / مدل های بافتنی / بافتنی مردانه / مردانه های زیبا و ناب GAP
كرم موبر دائمي veet - کرم موبر Veet محصول کشور فرانسه به سفارش شرکت رکبت بنکیزر عربیا اف. زد. ای است. در فرمول ساخت این محصول رایحه گل و عصاره نرم کننده ابریشم به کار رفته است.
مردانه های زیبا و ناب GAP
مردانه های زیبا و ناب GAP

مردانه های زیبا و ناب GAP

مردانه های زیبا و ناب GAP

سلام

صبحتون بخیر

امروز سعی کردیم تا بتونیم بخش از مدل های تاپ گروه تجاری GAP ویژه آقایان رو به نمایش بزاریم.مدل هایی که در ابتدا زیبایی و سادگی خاص خودشون رو دارند و این فرصت رو به مخاطب خود می دهند که در در اوج سادگی زیبایی منحصربفردی رو تجربه کنه، زیبایی با چشانی GAP . همیشه تو حوزه لباس های بافتنی به مردا ظلم خاصی شده، ظلمی که مهمترین دلیلش محدودیت تو نوع و مدل های برتر این سبک از پوشاک برای مردان است . اما اخیرا برند های تاپ و ناب پوشاک آقایان توجه خاصی به این سبک از پوشش کردند و مورد توجه مخاطبان خاص خودشون قرار گرفتند که این امر نشان دهنده بلوغ پوشام بافتنی در حوزه مردان است.

گروه وب سایت Hiwoman “هنرهای خانگی و صنایع دستی بانوان – اشتغال بانوان || Hiwoman.ir ” با هدف شناسایی برترین مجلات و نشریات بین المللی و ارائه برترین مدل ها به شما علاقمندان به هنرهای بافتنی اقدام به اشتراک گذاری مردانه های زیبا و ناب GAP می نماید. در این مطالب سعی شده تا مدل های ارائه شده در آنها کاملا منطبق با بروشور های ارائه شده توسط نشریات بین المللی باشد.

 

همچنین ببینید

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی در بخش آموزش چرم دوزی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.