خانه / بافتنی / مدل های بافتنی / بافتنی های متفرقه / بافت کاکتوس های فانتزی زیبا
كرم موبر دائمي veet - کرم موبر Veet محصول کشور فرانسه به سفارش شرکت رکبت بنکیزر عربیا اف. زد. ای است. در فرمول ساخت این محصول رایحه گل و عصاره نرم کننده ابریشم به کار رفته است.
بافت کاکتوس های فانتزی زیبا
بافت کاکتوس های فانتزی زیبا

بافت کاکتوس های فانتزی زیبا

بافت کاکتوس های فانتزی زیبا

تا به امروز تصور همه برای تولید منسوجات بافتنی این بود که این هنر زیبا تنها معطوف به بخش پوشاک و پتو می باشد اما در سال های اخیر ما شاهد این امر هستیم که علاقمندان به این هنر سعی کردند تا زوایای مختلف این هنر را در بخش های مختلف بسط داده و محصولات و منسوجات بافتنی جدید را تولید کنند . یکی از بخش هایی که بافتنی به آن ورود پیدا کرده بخش بافت گل های فانتزی می باشد بخشی که علاقمندان خاص خود را دارد. بافت گل های تزئینی بسیار زیبا امری است بسیار سخت و تولید آنها به صورت دستی زمان بر و نیازمند سلیقه بسیار بالا می باشد.

گروه وب سایت Hiwoman “هنرهای خانگی و صنایع دستی بانوان – اشتغال بانوان || Hiwoman.ir ” با هدف شناسایی برترین مجلات و نشریات بین المللی و ارائه برترین مدل ها به شما علاقمندان به هنرهای بافتنی اقدام به اشتراک گذاری بافت کاکتوس های فانتزی زیبا می نماید. در این مطالب سعی شده تا مدل های ارائه شده در آنها کاملا منطبق با بروشور های ارائه شده توسط نشریات بین المللی باشد.

همچنین ببینید

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی

ویدئو آموزش گام به گام کیف سرشونه‌ای چرم دوزی در بخش آموزش چرم دوزی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.